• Yiwu International Trade City
  • info@yiwusell.com
  • +86-13958483378

Latvija: Grad međunarodne trgovine Yiwu

YiwuSell.com From the world's largest small commodity city-Yiwu International Trade City in China. There are over 75000 booths of alomost every industries in Yiwu Market. We can be your buying agent in China. We can help you buy any products in Yiwu Market,even the whole China. We can help you do customs clearance. ​ We can help you export or import. We can help you find the best logistics method for you.

Latvija: Grad međunarodne trgovine Yiwu

  • YiwuSell.com is a professional historic export & import company in Yiwu International Trade City and we can be Your Best Reliable Sourcing Agent In Yiwu City of China.We can help you buy,help you clear customs,help you ship.
  • There are 80000+ booths in Yiwu International Trade City.Tell us your requests,we help you do all of other things.
  • Email: yiwusell@hotmail.com , info@yiwusell.com
  • Cell/whatsapp: +86-13958483378 


 

Ķīna Yiwu Small Commodity City/Yiwu Small Commodity Market/Yiwu International Trade City https://www.yiwusell.com/ atrodas Yiwu City, Zhejiang Province. Dibināta 1982. gadā, un tagad tās uzņēmējdarbības zona ir vairāk nekā 5,5 miljons kvadrātmetru un 75 000 kabīņu Ir vairāk nekā 210 000 darbinieku, vairāk nekā 210 000 ikdienas pasažieru plūsmu un 2,1 miljons atsevišķu produktu 26 kategorijās. Tas ir starptautisks mazo preču aprites, informācijas un izstāžu centrs. Autoritatīvas iestādes, piemēram, ANO, Pasaules Banka un Morgan Stanley, to sauc par “pasaules lielāko mazo preču vairumtirdzniecības tirgu”.

Welcome to Yiwu International Trade City
Welcome to Yiwu International Trade City

Ķīnas preču pilsēta https://www.yiwusell.com/products ir viena no manas valsts lielākajām mazo preču eksporta bāzēm. Produkti ir eksportēti uz 219 valstīm un reģioniem, un ikgadējais eksports ir vairāk nekā 570 000 standarta konteineru un ārvalstu tirdzniecības eksports veido vairāk nekā 65%. Ārvalstu uzņēmumu rezidentu pārstāvniecību skaits sasniedza 3 059, ieņemot pirmo vietu valsts apgabalos ar vairāk nekā 13 000 ārvalstu uzņēmēju. UNHCR, Ārlietu ministrija un citas iestādes izveidoja informāciju par iepirkumiem centri Yiwu, un 83 valstis un reģioni izveido importu tirgū Preču paviljonā ir izveidojies modelis “pirkt pasaules preces un pārdot globālas preces”.
Kopš 2006. gada Tirdzniecības ministrija ir izdevusi Yiwu · China Commodity City Index un “Small Commodity Classification and Code” nozares standartus, tā ka Yiwu tirgus “pasaules lielveikals” ir ieguvis tiesības izteikties pasaules cenu noteikšanā un solīšanā mazo preču tirdzniecību, un saprata Lēciens no preču eksportēšanas uz eksporta standartiem un noteikumiem.

Ķīnas preču pilsēta ir mana valsts pirmā AAAA līmeņa nacionālā iepirkšanās tūristu piesaiste. Ķīnas mazo preču pilsēta ir pirmā, kas vairumtirdzniecības tirgū jau 2001. gadā ir izgājusi ISO9001 sertifikātu. Kvalitātes pārbaudes un karantīnas galvenā administrācija tai ir piešķīrusi “Kvalitātes un solījumu turēšanas” tirgu; tai ir piešķirts līgums -godināšana un solījumu izpilde “, ko veica Tirgus uzraudzības un administrācijas valsts administrācija. Tirgus,” Valsts kredītu uzraudzības demonstrējumu tirgus “un citi goda nosaukumi.

 

  • YiwuSell is Your Best Reliable Sourcing Agent In Yiwu City of China.
  • There are 80000+ booths in Yiwu International Trade City.
  • Email: yiwusell@hotmail.com, info@yiwusell.com
  • Cell/whatsapp: +86-13958483378