• Yiwu International Trade City
  • info@yiwusell.com
  • +86-13958483378

Česká republika:Yiwu International Trade City

www.YiwuSell.com

Česká republika:Yiwu International Trade City

  • YiwuSell.com is a professional historic export & import company in Yiwu International Trade City and we can be Your Best Reliable Sourcing Agent In Yiwu City of China.We can help you buy,help you clear customs,help you ship.
  • There are 80000+ booths in Yiwu International Trade City.Tell us your requests,we help you do all of other things.
  • Email: yiwusell@hotmail.com , info@yiwusell.com
  • Cell/whatsapp: +86-13958483378 


 

Čína Yiwu Small Commodity City/Yiwu Small Commodity Market/Yiwu International Trade City https://www.yiwusell.com/ se nachází ve městě Yiwu, provincie Zhejiang. Společnost byla založena v roce 1982 a nyní má obchodní oblast více než 5,5 milion metrů čtverečních a 75 000 stánků Existuje více než 210 000 zaměstnanců, více než 210 000 denních toků cestujících a 2,1 milionu jednotlivých produktů ve 26 kategoriích. Jedná se o mezinárodní malý oběh komodit, informační a výstavní centrum. Autoritativními institucemi, jako jsou OSN, Světová banka a Morgan Stanley, se nazývá „největší malý velkoobchodní trh s malými komoditami na světě“.

Led Light make Yiwu be a Beautiful City www.YiwuSell.com
Led Light make Yiwu be a Beautiful City www.YiwuSell.com

China Commodity City je jednou z největších exportních základen malých komodit v mé zemi. Komodity byly vyvezeny do 219 zemí a regionů s ročním vývozem více než 570 000 standardních kontejnerů. Export zahraničního obchodu představuje více než 65%. 3059 stálých zastoupení zahraničních společností. Na prvním místě v krajích v zemi s více než 13 000 stálými zahraničními podnikateli zřídilo UNHCR, ministerstvo zahraničních věcí a další instituce v Yiwu informační centrum pro zadávání veřejných zakázek a 83 zemí a regionů nahoru importovat komoditní pavilony na trh. „Kupujte globální zboží, prodávejte globální zboží“ Vzorec se zformoval.
Od roku 2006 vydává ministerstvo obchodu postupně Yiwu · China Commodity City Index a oborové standardy „Small Commodity Classification and Code“, takže „světový supermarket“ trhu Yiwu získal právo mluvit o cenách a nabídkách globálních obchod s malými komoditami a uvědomil si skok od exportu komodit k exportním standardům a pravidlům.

China Commodity City je první národní turistickou atrakcí nákupů v mé zemi na úrovni AAAA. China Small Commodity City je první, kdo prošel certifikací ISO9001 na velkoobchodním trhu již v roce 2001. Generální správa inspekce kvality a karantény jí udělila trh „Kvalita a dodržování slibů“ a získala „Smlouvu“ -honorování a dodržování slibů “Státní správou dohledu a správy trhu. Trh,” Národní demonstrační trh dohledu nad úvěrem “a další čestné tituly.

  • YiwuSell is Your Best Reliable Sourcing Agent In Yiwu City of China.
  • There are 80000+ booths in Yiwu International Trade City.
  • Email: yiwusell@hotmail.com, info@yiwusell.com
  • Cell/whatsapp: +86-13958483378